Yırtıcı Kuşlar ve Muhteşem Harley Quinn izle

Reklamı Geç
Filmmodu Turbo Filmmodu | FULL HD ALTYAZIFilmmodu | FULL HD DUBLAJFilmmodu | Fragman
Hata Bildir ×
[wpforms id="6473" title="false" description="false"]

Film Bilgileri
4 sene önce eklendi
Yırtıcı Kuşlar ve Muhteşem Harley Quinn izle
izlenme
IMDb: +7

Yeni Bir Harley Quinn Macerasına Hazır Mısınız?

Yırtıcı Kuşlar macera aksiyon yapımı bir film olarak 2020 yılında vizyona girecek. DC Comics’in fantastik yapımı olan orijinal ismiyle Birds of Prey için beklentiler çok yüksektir. Zalim bir mafya babası tarafından zorla alı koyulan bir genç kızın kurtarılması için ortaya koyulan zorlu mücadeleyi işleyen filmde Joker ve Gerçek Suçlular ile sinema dünyasına kazandırılan Harley Quinn karakteri başrol kahramanız olarak boy gösteriyor. Harley, Amerika’nın karanlık şehri Gotham’da suçla savaş içinde olan bir kanun koruyucusu olan Helena Bertinelli ve suçla mücadeleye devam eden bir ailenin mensubu olan yakın dövüş ustası Dinah Laurel ile bir araya gelerek, mafya tarafından kaçırılan kızı kurtarmak amacıyla Black Mask’a karşı zorlu bir mücadeleye kalkışacaktır.
Gotham şehrinin kötü adamı olan Roman Sionis ve yaveri Zsasz genç kız hedef olarak göstermektedir. Cass adındaki genç kızı kurtarmak isteyenlerin şehirde oluşturduğu kaos tüm şehri birbirine katmıştır. Bu kaos ortamından beslenen Harley, Huntress, Black Canary ve Renee Montoya’nın yolları kesişmektedir. Birbiriyle tek ortak noktası bile olmayan bu ekip genç kızı kurtarabilmek adına ortak bir çalışma yapmak zorunda kalacaktır.

Filmmodu

DC Comincs Dünyasından Efsane Bir Film Daha Geliyor.

2020 yılı yapımlarından birisi olan Yırtıcı Kuşlar fragmanın yayınlanmasıyla izleyicilerde merak uyandırmayı başardı. Sinema eleştirmenlerinin ön görüsü filmin dünya çapında 50 milyondan fazla izleyici sayısına ulaşacağı yönünde. Yırtıcı Kuşlar filmi Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı seçeneği ile Fillmodu.co sitemizde yayınlanacaktır. Filmin vizyona girmesinin ardından sinema çekimi hemen izlemeniz için yayına girecektir. Daha sonra HD ve 4K seçeneklerini sizlerle buluşturacağınız. DC Comics fabrikasının fantastik dünyasında yer alan bu film DC Comins’in sekizinci yapımı olarak sevenleriyle buluşmaktadır.

Filmmodu

Filmin Kadrosu Şampiyonlar Ligi Gibi.

Filmin öyküsünü kaleme alan Christina Hoodson’un yanı sıra Çin Asıllı başarılı yönetmen Cathy Yan filmin yönetmenlik kodluğunda hüküm sürmektedir. Daha önce Joker ve Gerçek Suçlular filmlerinde yine aynı isimli karaktere can veren seksi oyuncu Margot Robbie bu filmde de Harley Quinn karakteriyle güzelliğinden söz ettirmeyi başarmıştır. Güzel oyuncunun üstün performansına tanıklık etmek için sinema salonlarını filmin vizyon tarihimde doldurabilirsiniz. Arıca Ewan McGrgor, Mary Elizabeth Winstead ve Jurnee Smotlett Bell gibi sinema dünyasının popüler isimlerini bu fantastik yapımın oyuncu kadrosunda izleyebileceğiniz. Goroomed, Humpty, According to My Mother gibi farklı türlerde filmlerin yönetmeliğini yapan Yan, ilk kez bu denli yüksek bütçeli yapımda kamera arkasına geçmiştir. Eleştirmenlerin ve sinema severlerin merakla beklediği bu filmin beklentileri karşılayıp karşılamayacağı ise merak konusu oldu.

Filmmodu

Yırtıcı Kuşlar 7 Şubat’ta Tüm Sinemalarda.

Genç bir kızın mafya tarafından kurtarılmasına şahitlik edebileceğiniz film Gotham şehrinde geçmektedir. Orijinal ismi ile Bird of Prey tamamı farklı yeteneklere sahip bir arkadaşlarıyla birilikte Harley Quinn’in Kara Maskeye karşı savaşını fantastik ve kendine özgü bir biçimde beyaz perdeye taşımaktadır. Türkiye’de 7 Şubat 2020’de vizyona girecek bu efsane film için 100.000.000 USD bütçe ayrılmıştır. Los Angeles’te çekilen filmin müziklerini ise Daniel Pemberton bestelemiştir.

filmmoduu.com ekibi iyi seyirler diler.

Yönetmen:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 6 Yorum