Soul 2020 Animasyon İzle

Reklamı Geç
Fragman TEK FULL HDTEK HD FULLHD TEK PARÇATEK FULL PARÇA
Hata Bildir ×
[wpforms id="6473" title="false" description="false"]

Film Bilgileri
4 sene önce eklendi
Soul 2020 Animasyon İzle
izlenme
IMDb: 7,4

Jazz piyanisti olma hayalleri kuran orta okul müzik öğretmeni Joe Gardner, ilk müzisyenlik deneyimini bir jazz grubuyla birlikte çalışarak edinmiştir. Daha sonra New York caddelerinde gezerken birden kanalizasyona düşer. Fakat buranın sıradan bir kanalizasyon olmadığını öğrenecektir. Şimdi çok farklı bir Dünya’ nın kapıları ona açılmıştır. Şimdi ise gerçek Dünyaya nasıl geri döneceğini düşünmeye başlamıştır. Bu yıl İkinci animasyon filmini vizyona sokan Pıxarsoul filminde jazz müziğinden ilham almıştır. Bu filmde jazz müzisyeni olmak için hayallerinin peşinden türlü maceralarla koşan bir öğretmeni izleyeceğiz. Joe bir jazz müziği şarkıcısı olmak için bir fırsat yakalar ve sonrasında kaza geçirir. Bu kaza onun Dünyasını değiştirecektir.

Soul 2020 Animasyon Filmi

Senaryosunu Mike Jones ve Kemp Powers’ in birlikte yazdıkları filmin müziklerini ise ünlü müzisyen JonBatiste yapmıştır. Yönetmen koltuğunda ise Pete Docker oturmaktadır.

Soul 2020 Animasyon Filmi Konusu

Bol bol jazz müziği dinleyeceğiniz film, orta okul da müzik öğretmenliği yapan bir öğretmenin, jazz müziği şarkıcısı olma hayallerini konu ediyor. Hayallerine bir adım yaklaşmışken ve ilk fırsatı yakalamışken, bir kazaya uğrayan Joe’ nin ruhu YouSeminar isimli bir bölgeye gönderilir. İşte tam da burada gerçek Dünyaya nasıl geri dönebileceğinin maceralarını izleyeceksiniz. 22 ile birlikte yeniden Dünyaya dönme mücadelesini hep birlikte izleyeceğiz. Fragmanı yayınlanan filmin önümüzdeki aylarda vizyona girmesi bekleniyor. Soul filmi 2020 izle, Soul Animasyon izle için sitemiz hizmetenizdedir.

Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum