Kaybedenler Kulübü Yolda Filmi Full izle (2018)

FRAGMAN TEK FULL HDTEK HD FULLHD TEK PARÇATEK FULL PARÇA
Hata Bildir ×
[wpforms id="6473" title="false" description="false"]
betist
betine

betist
betine
Film Bilgileri
4 sene önce eklendi
Kaybedenler Kulübü Yolda Filmi Full izle (2018)
izlenme
IMDb: 6.1

Kaybedenler Kulübü Yolda Filmi Full izle (2018) Kaybedenler Kulübü, 2011 yılında gişede büyük bir başarı elde etmiştir. Bu başarının ardından ikinci film için kollar sıvanmıştı. İşte ilk film,25 haftada 485 bin 580 kişi tarafından izleme oranı bulunurken yeni filmin ismi Kaybedenler Kulübü Yolda.
Filmin baş rolünde Yiğit Özşener ve Nejat İşler ‘in yeniden rol alacağı filmin yönetmen koltuğunda ise bu kez Mehmet Ada Öztekin yer almaktadır. TMC Film’in yapımcılığını üstlendiği Kaybedenler Kulübü Yolda, radyoculuk yapan iki can dost olan Mete ve Kaan’ı yeniden Nejat İşler ile Yiğit Özşener oynayacak. Aynı zamanda film de Özşener ile İşler’e Hande Doğandemir, Sarp Akkaya, Merve Çağıran ve Rıza Kocaoğlu gibi önemli isimler eşlik etmektedir.
Kaybedenler Kulübü Yolda filmi Ekim ayı içinde çekimleri başlanarak Kaan ve Mete yine kafalarının estiği gibi seyahatler gerçekleştirip yeni maceralara atılacaklardır. Olimpos’ta, Mete ve Kaan kalabalık olarak yer alan Kadıköy grubu ile gerçekleştirdikleri eğlence dolu tatil sonrasında motorları ile İstanbula’ a dönmek için yola koyulurlar. Fakat yolculuk da iki beklenmeyen misafiri daha ağırlarlar. Hayat onlara bu yolculukta hiçbir şeyin beklemedikleri şekilde ilerlediğini göstereceklerdir.

Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 150 Yorum
1 2 3