betine

Into The Wild izle (2007)

Reklamı Geç
MOD-RAPİD MOD-RAPTUMOD-OKRUMOD-VDMLYMOD-VİPFRAGMAN
Hata Bildir ×
[wpforms id="6473" title="false" description="false"]

Film Bilgileri
5 sene önce eklendi
Into The Wild izle (2007)
izlenme
IMDb: 8.1

Into The Wild Zaman zaman hemen her insanın aklına yaşadığı hayata alternatif bir hayatın olup olmayacağı gelir. Ancak sahip olunan hayat bir anda oluşmadığı gibi yine bir anda her şeyden vazgeçerek yepyeni ve farklı bir hayat kurmak da kolay değildir. Bu nedenle bu düşünce gerçekleşmeyen bir hayal olarak bilinçaltımızın tozlu deposuna kaldırılır. Film; bu hayalini gerçekleştirmek adına hayatını ve sahip olduğu her şeyi geride bırakan genç bir adamın trajik öyküsünü anlatmaktadır.
Heyecanla Başlayan Düşün Trajik Sonu
Film, Christopher Mccandless’in gerçek yaşam öyküsünün beyaz perdeye uyarlanmış hali. Christopher Mccandless, Amerika’da ailesiyle bir hayat süren bir gençtir. Ailesi, eğitimli ve işlerinde başarılı kişiler olmakla beraber ekonomik durumları da gayet iyidir. Christopher, okulunda da gayet başarılı bir öğrenci olup aynı zamanda başarılı bir sporcudur. Fakat ailesinde geçimsizlik ve şiddet gibi bazı problemler vardır. Kendisi ailesinin beklentisiyle okulundan iyi bir derece ile mezun olur ve sahip olduğu parasını da hayır kurumlarına bağışlayarak daha önce okuduğu kitaplar ve yazarların etkisiyle doğada yaşamak üzere Alaska’ya doğru yola çıkar.
Bu yolculuğunda yanına aldığı çok az yiyecek, avlanmak için taşıdığı tüfeği dışında sahip olduğu her şeyi geride bırakarak adeta doğaya doğru bir kaçış başlatır. Büyük bir trajediye neden olacak bu kaçışın öyküsü, felakete götüren bir hayalin hikayesini anlatıyor.

Oyuncular:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 1 Yorum
betine
Reklamı Kapat