Hayalet Avcıları 2020 İzle

Reklamı Geç
Fragman TEK FULL HDTEK HD FULLHD TEK PARÇATEK FULL PARÇA
Hata Bildir ×
[wpforms id="6473" title="false" description="false"]

Film Bilgileri
4 sene önce eklendi
Hayalet Avcıları 2020 İzle
izlenme
IMDb: 7,7

Serinin ilk filminin devamlı niteliği taşıyan Hayalet Avcıları yeni fragmanı yayınlandı. Filmin tam olarak açıklanan konusu ise şöyle: Yalnız başına iki çocuğunun da sorumluluğunu üstlenmiş olan anne ile çocukları ile birlikte küçük bir kasabaya gelirler. İşte tam da burada filmin ilk serisi yani orjinalinde olan ghostbusters ekibiyle bir araya gelirler. Büyükbabalarından kalan mirası keşfetmeye başlarlar. Yönetmenliğini JasonReştman’ın üstlendiği yeni nesil ghostbusters filminin ilk resmi fragmanı paylaşıldı. Orijinal serinin devam niteliği taşıyan film güçlü bir kadroya sahip. Bir araya gelen genç ekip yepyeni maceralarla serinin devamını gözler önüne seriyor. İki çocuk ve bir annenin hayatına odaklanılacak filmin kadrosunda ise oldukça güçlü isimler yer almaktadır.

Hayalet Avcıları Filmin Oyuncuları

FinnWolfhard, MckennaGrace, CarrieCoon, Paul Rood Bill Murray, SigourneyWeaver ve Dan Aykroyd yer almaktadır. F,lmin yönetmen koltuğunda ise JasonReitman oturmaktadır.

Hayalet Avcıları – Ghostbusters Filminin Konusu

Bir ailenin hayatına odaklanılan filmde oldukça güçlü ve heyecanlı sahneler yer almaktadır. Film serinin devamı niteliği taşımaktadır. Fakat ilk seride olan kadın başrol oyuncusunu da yok saymaktadır. Bu nedenle tepki alan filmin konusu, iki çocuğuyla birlikte kasabaya gelen bir kadının büyük babasından kalan mirasın peşine düşmesiyle başlıyor. Filmin senaryosuna imza atan isim ise, Gil Kenan olmaktadır. Ülkemizde 10 Temmuz 2020’de gösterime girecek olan film merakla beklenmektedir.

Yönetmen:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum