Gece Seansı Full HD İzle

Reklamı Geç
Filmmodu Yerli Filmmodu HDFilmmodu FullFilmmodu VİPFilmmodu AlternatifFilmmodu Full İzle
Hata Bildir ×
[wpforms id="6473" title="false" description="false"]

Film Bilgileri
4 sene önce eklendi
Gece Seansı Full HD İzle
izlenme
IMDb: 5.3

Gece Seansı Filminin Konusu

Evden Kaçış Oyunu denildiğinde aklınıza gelebilecek bir oyun olmalıdır. Evdeki hayali senaryonun sonunda evden kaçmanız gereken oyun düşünmelisiniz. Gece Seansı filmi tam olarak bunu anlatmaktadır. İki eski dostun öncelikle müstakil bir ev tutması ile ilk adım atılacaktır. Evin keşfedilmemiş odasını bulmaları ise kötülüğün özgürlüğünü verecektir. Lanetli odadaki ruhun özgür bırakılması sonucunda olanlar olur. Evdeki bulmacaların çözümünde farklı kültürlere ilişkin doğaüstü güçler ise önemli rol oynamaktadır.

Gece Seansı Filmi TV’de Çıktı mı?

Türkçe korku filmi izle seçenekleri son senelerde azalmıştır. Gece Seansı HD film izle seçeneği ile sitemizde izlenebilecektir. TV’de yayınlanmasını beklemeden filmmoduu.com aracılığıyla bütün filmleri beklemeden izlersiniz. En iyi filmleri izleten film sitesi olduğumuzu farklı yayın seçeneklerimiz üzerinden kanıtlamış bulunuyoruz.

Gece Seansı

Gece Seansı Filminin Oyuncuları Hakkında

Ünlü yönetmen Hürdoğan Güvendiren’in yönetmen koltuğunda oturduğu film, Birgen Ergin ve Ercin Işık gibi ünlü oyuncularla karşımıza çıkmaktadır. Gece Seansı filminin oyuncuları arasında Erdem Irmak, Kıvanç Başkan, Merve Engin ve Nurcan Köymen gibi oyuncularda vardır. Kaliteli oyuncular bulunan Türk korku filmi izlemek istiyor musunuz? Aradığınızı bulmuş bulunuyorsunuz ve filmi donmadan izleyebilirsiniz.

Gece Seansı Korkunç mu?

İki eski dostun korku oyunu yaratmak için müstakil bir ev tutması sonucunda olaylar büyür. Keyifli başlayan oyunun ilerleyen seviyelerinde artık olay oyun olmaktan çıkacaktır. Keşfedilen evin gizemi ise oyunculara gerilim ve korku dolu anlar yaşatacaktır. Eve gelen son oyuncuların bu kapalı kutu gibi evde lanetle birlikte kilitli kalmaları sonucunda problemler büyüyecektir. Gerçek bir hayatta kalma mücadelesine dönüşen olaylar sizlere korku dolu anlar yaşatacaktır. Korkunç film izlemek istiyorsanız ve aradığınızı bulamıyorsanız artık bulmuş durumdasınız. Yerli korku filmi izle için filmmoduu.com sitemiz sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır.

Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
betine
Reklamı Kapat