Biz Böyleyiz Full HD İzle

Reklamı Geç
Filmmodu Fragman Filmmodu HD
Hata Bildir ×
[wpforms id="6473" title="false" description="false"]

Film Bilgileri
4 sene önce eklendi
Biz Böyleyiz Full HD İzle
izlenme
IMDb: 6,6

Uzun yıllar sonra yeniden bir araya gelen çocukluk arkadaşlarının geçmişe dönük yaşadıkları yüzleşmeleri konu alan bir film. Çocukluk dönemlerini beraber geçirip gençlik dönemlerine kadar omuz omuza geçmiş bir hikayeyi konu ediyor. Gençler yetişkinlik dönemlerine geldikleri zaman farklı farklı hayatlara savrulmalarıyla birlikte, olay örgüsü genişlemeye başlıyor. Tüm bu arkadaş grubunu ise bir arada tutan ve onun elinde büyüyen gençlerin yeniden bir araya gelmesiyle hikaye başlıyor. Nezihe çocukları ellerinde büyütmüş ve onların en önemli ortak noktası sayılan bir kadındır. Bir gün hasta olan Nezihe için İstanbul’ dan İzmir’ e giderler. Birbirinden farklı olan bu gençler Nezihe vesilesiyle birkaç gün bir arada beraber olmak durumunda kalırlar. İşte burada devreye giren sürpriz gelişmeler ve geçmişe dönük yaşanacak bir takım yüzleşmeler olay örgüsünün devamını getirir.

Biz Böyleyiz Filmi Oyuncuları

Geçtiğimiz yaz çekimleri biten filmin hikayesini Berrak Tüzünataç ve Melikşah Altuntaş birlikte yazdılar. Yönetmenliğini ve senaryosunu ise Caner Özyurtlu üstlenmiştir. Filmin Başrollerini Berrak Tüzünataç, Şebnem Bozoklu, Engin Öztürk, Özge Özpirinççi, Boran Kuzum, Meriç Aral ve Hümeyra paylaşıyor. Filmin ilk fragmanı tüm sinemaseverlerle buluşuyor.

Biz Böyleyiz Filmi Konusu

En eski arkadaşlar bir araya geliyor ve artık herkes farklı biri oluyor. Hiçbiri geride bıraktığı arkadaşı değil. Çocukluk ve gençlik yıllarını birlikte paylaşan arkadaşlar Nezihe ( Hümeyra) rahatsızlanınca bir araya geliyorlar. Her biri İstanbul’ dan izmir’ e sadece Nezihe’nin yanında olabilmek için geliyorlar. Ve yıllar sonra sadece birkaç gün için bir arada kalmak zorunda olan bu arkadaş grubunun hikayesinde neler olacak? Oldukça renkli ve farklı karakterleri bir araya getiren yapım da geride kalmış dostluk, arkadaşlık, manevi değerler, sır ve yalanlar ve en önemlisi kan bağı olmadan kurulan aile bağlarını izleyiciye aktarıyor. Filmde oldukça sürpriz gelişmeler, komik olaylar yer alıyor. Komedi ve dram türünde olan film toplam 120 dakika sürüyor. Filmde esas olan, çocukluk yıllarında kalan duygular ve çok sevip saygı duydukları büyüklerine ziyaret sırasında yaşanılan duygular anlatılmaktadır.

Yönetmen:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum