Av Mevsimi izle (2010)

Reklamı Geç
MOD-VİP MOD-PLATMOD-BRONZMOD-RAPİDMOD-RAPTUMOD-OKRUMOD-VDMLYFRAGMAN
Hata Bildir ×
[wpforms id="6473" title="false" description="false"]

Video Oynatıcıdaki Yoğunluk Sebebiyle 3-10 Dakika Arası Bekleyin. Açılışı Hızlandırmak İçinde Yorum Yap Kısmına En Az 3 Adet Yorum Yaparak Hızlı Açmasını Sağlayabilirsiniz.

Av mevsimi izle

Film Bilgileri
5 sene önce eklendi
Av Mevsimi izle (2010)
izlenme
IMDb: 7.5

Ferman son derece tecrübeli ve sezgileri çok kuvvetli bir polistir. Teşkilatta da bu özellikleri ile bilinen Ferman işinde profesyonel bir adamdır ve yeni yetişen polislerin gözünde de efsane olmuş biridir. Herkes ondan Avcı diye bahseder ve iş çevresinde büyük saygı duyulan biridir. Teşkilatta öne çıkan bir diğer isim de Deli İdris’tir. Bakışları bile insanların Deli İdris’ten çekinmeleri için yeterli olan bir sebeptir.
Baba Oğul Kadar Yakın İkili
Cinayet masasının bu iki başarılı polisi bir birilerine çok yakınlardır. Antropoloji bölümünden mezun olan Hasan da bu ikiliye yeni katılan ve çok sessiz biridir. Yeni olmasından dolayı da lakabı çömez kalmıştır. Öldürülen bir kızın cesedi bu üçlüyü çok farklı bir maceranın içerisine taşıyacaktır. Karşılarında ünlü bir uyuşturucu patronu ile ve en zengin adamını bulacaklardır. Ferman karısına ne kadar aşık ise Deli İdris de o kadar karısından uzaktır. Hasan ile hala hayatın anlamını çözmeye çalışmaktadır. Atıldıkları bu macera onları yaşamlarında yeni bir yola sürükleyecektir.

Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
betine
Reklamı Kapat